| Brand | Asus |
| Model | B9400CEA-KC0376R |
| Processor Name | Intel Core i7 |
| Processor Family | 11th Generation Intel Core i7 Processor |
| Operating system | Win 10 Pro |
| Memory | 16 GB LPDDR4 |
| Hard Disk | 512 GB |
| Storage | SSD |
| Display | 14inch FHD |
| Graphic card | Intel Iris Graphics |
| Keyboard | Full-size, backlit, spill-resistant |
| Camera | HD Webcam |
| Wireless Connectivity | WLAN 802.11ax + BT5.0 |
| Interface | 2 x Thunderbolt 4 USB-C. 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A. 1 x HDMI. 1 x RJ45 LAN via micro HDMI port. 1 x Kensington® lock slot. 1 x Audio combo jack |
| Audio | 2 integrated stereo speakers |
| Battery | 65 W AC adapter |
| Dimensions | 1.49 x 32 x 20.3cm |
| Weight | 1.05Kg |
| Color | Star Black |
| Waranty | 3 Years |
| Brand | Asus |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Screen Size | 14 Inch |
| RAM | 16 GB |
| Processor | Core i7 |
| Generation | 11th Gen |
| Warranty | 3 Years |
| FHD | Yes |
| SSD | 512 GB |