| Brand | HP |
| Model Name | Pavilion |
| Operating System | Windows 10 |
| Screen Size | 21.45 Inches |
| RAM | 4 GB |
| Graphics Memory | 2 GB |
| Form Factor | All-in-One |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Generation | 8th Gen |
| Warranty | 3 Years |
| Processor Brand | Intel |
| HDD | 1TB |
| Weight | 5.39 Kg |
| Dimension | 49 x 20.4 x 39.1 cm |
| Connector Type | Wireless |
| Model Number | 22-C0013IN |
| Part Number | 3JV49AA#ACJ |
| Processor Name | Core i3 8100 Quad Core |