| Brand | HP |
| Model Name | Pavilion |
| Operating System | Windows 10 |
| Screen Size | 23.8 inch |
| RAM | 16 GB |
| Graphics Memory | 4 GB |
| Form Factor | All-in-One |
| Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Generation | 9th |
| HDD | 2TB |
| Weight | 5.59 kg |
| Dimension | 54.03 x 16 x 44.24 cm |
| MS Office | MS OFFICE 2019 |
| Model Number | 24-QB0076IN |
| Part Number | 4YR64AA#ACJ 4YR66AA#ACJ |
| SSD | 256 GB |
| Processor Name | Core-i7 9700 octa core |