| Brand | Lenovo |
| Color | Grey |
| Operating System | Windows 10 |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| RAM | 4 GB |
| Processor | intel Core i3 |
| Series | S145 |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Generation | 10th Gen |
| Warranty | 1 Year |
| HDD | 1TB |
| Item Weight | 1.51 kg |
| Product Dimensions | 362.2 x 251.4 x 19.8 mm |
| Model Number | 81W800B2IN |