Brand : Lenovo
Series : Y540
Colour : Black
Model number : 81SX00G6IN
RAM : 16 GB
Screen Size : 15.6 Inches
Product Dimensions : 36.5 x 26 x 2.6 cm
Item Weight : 2.3 Kg
Maximum Display Resolution : 1920 x 1080
Processor Brand : Intel
Operating System : Windows 10
Warranty : 1 Year
| Brand | Lenovo |
| Color | Black |
| Operating System | Windows 10 Office H&S 2019 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| RAM | 16 GB |
| Graphics Memory | 6 GB |
| Processor | Core i7-9750H |
| Series | Spectre Folio 13 |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Generation | 9th |
| Warranty | 1 Year |
| Model No | 7NY46PA |
| Processor Brand | Intel |
| Item Weight | 2.3 Kg |
| Product Dimensions | 36.5 x 26 x 2.6 cm |
| Model Number | 81SX00G6IN |
| Device Type | Gaming laptop |