| Item Weight | 9 g |
| Product Dimensions | 1.6 x 2.7 x 2.5 cm |
| Batteries: | 4 Lithium Polymer batteries required. (included) |
| Item model number | SH001 |
| Weight | 9.1 Grams |
| Compatible Model | Motorola Moto E Xt1022 |
| Color | Black |
| Capacity | 128 GB |
| Type | Bluetooth Headset |
| Warranty | 1 Year |